Soğuk havalarda kombilerinizi yüksek ısılarda yakmanıza rağmen yüksek fatular mı ödüyorsunuz?  Evlerinizde, işyerlerinizde istediğiniz gibi ısınamıyorsanız petek temiziğiniz yada radyatör temizliğinin zamanı gelmiş demektir.  Uzun yıllar temizlenmeyen petekler içi çamur yada kireç artıklarıyla dolmuştur. İstanbul Çözüm tesisat olarak uygun fiyat garantisi ile son sistem cihazlarımızla peteklerinizi sorunsuz bir şekilde temizliyoruz.  Peteklerinizi yerinden sökmeden özel yıkama cihazlarımız ve kullandığımız materyallerle çevreyi kirletmeden içindeki tüm artıkları temizliyoruz.  Isınmayan evleriniz yada yaşam alanlarınız ısınacak, yüksek faturalar ödemekten kurtulacaksınız. Böylelikle ciddi anlamda bir tasarruf sağlayacaksınız. Yaşam alanlarınızda düşük bütçe ile yüksek konfora ulaşacaksınız.

Petek temizliği düzenli aralıklarla yapılmalı, sağlıklı bir ısı ortamı ve ekonomik bir bütçe için petek temizliğine önem verilmelidir. Petek temizliği yaparken kesinlikle asit ve baz içerikle kimyasallardan uzak durmalı  kaliteli temizlik malzemeleri tercih edilmelidir. Peteğin kirlilik oranına göre temizleme işlemi sürmektedir.  Başarılı bir temizleme işlemi için peteklerin bir süre bekletilmesi gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz çok kısa sürede istediğiniz adrese ulaşarak çok kısa sürede sorunlarınıza çözüm getirmektedir.   7/24 hizmetinizde olan servis ağımız İstanbul'un her noktasına hizmet vermektedir.

İstanbul petek temizliği,bahçelievler petek temizliği,kağıthane petek temizliği,alibeykoy petek temizliği,gaziosmanpaşa petek temizliği, sultangazi petek temizliği, sultancifligi petek temizliği, bayrampaşa petek temizliği, güngören petek temizliği,bahcelievler petek temizliği,bakırkoy petek temizliği, zeytinburnu petek temizliği,laleli petek temizliği,beşiktaş petek temizliği,beyoglu petek temizliği,okmeydanı petek temizliği,taksim petek temizliği,aksaray petek temizliği,fatih petek temizliği,eminönü petek temizliği,sütlüce petek temizliği,şişli petek temizliği, ferikoy petek temizliği,kurtuluş petek temizliği,kücükcekmece petek temizliği,sefakoy petek temizliği, esenler petek temizliği,,arnavutkoy petek temizliği,ataşehir petek temizliği,beykoz petek temizliği,beylikdüzü petek temizliği,avcılar petek temizliği,büyükçekmeçe petek temizliği, sarıyer petek temizliği,yenikoy petek temizliği,maslak petek temizliği,istinye petek temizliği,ayazaga petek temizliği,levent petek temizliği,osmanbey petek temizliği,nişantaşı petek temizliği,ortakoy petek temizliği,fulya petek temizliği,etiler petek temizliği,avrupa petek temizliği, çözüm tesisat petek temizliği,

 

Petek Temizliği

Petek Temizliği Petek Temizliği